Tasuta tarne pakiautomaati alates 59€.

Kodus on hea olla!

Kodu on paik, kus sünnivad meie kõige armsamad mälestused, seega miks mitte muuta see veelgi hubasemaks ning meeldivamaks jõuludeks. Kodutoodete kategooria pakub lõpmatult võimalusi leida midagi erilist, mis rõõmustab kõiki kodu armastajaid.

Oleme koostanud nimekirja inspireerivatest kingiideedest, mis muudavad kodu veelgi imelisemaks paigaks sellel pühadehooajal. Olenemata sellest, kas eelistad  traditsioonilisi jõulukaunistusi, praktilisi köögitarvikuid või uuenduslikku nutikodu lahendusi, igaüks leiab midagi, mis toob rõõmu ning muudab selle pühadeaegse aja veelgi meeldejäävamaks.

Köögitarvikud

Nutikad kodutooted

Hubase kodu heaks

Korrastatud kodu armastajale

Jõulutulukesed ja küünlad on olulised, kuna need loovad maagilise õhkkonna, tõstavad esile meie loovust, toovad meid tagasi lapsepõlve ning sümboliseerivad lootust ja valgust. Need valgusallikad muudavad kodu tõeliselt hubaseks pelgupaigaks, kus aeg justkui seisab ja südamed sulavad.

Hubase valguse jaoks

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas uus voodipesu võib muuta meie une kvaliteeti ja hommikuid? Magades hästi, tunneme end hommikuti ärkvel ja värskena ning valmis uuteks seiklusteks jõuluaegadel.

Uus voodipesu on justkui kingitus iseendale. See on viis öelda “Tänan!” oma kehale kogu aasta jooksul tehtud töö eest. Pehme kangas ja mugavad materjalid loovad ideaalse magamiskeskkonna, mis lubab meil sügavalt puhata ja ärgata hommikul täis energiat ja elujõudu.

Uus voodipesu on suurepärane kingiidee oma lähedastele. Kas pole mitte imeline saada kingitus, mis toob koju rahu ja mugavust? See on justkui sõnum, et hoolime nende heaolust ja soovime, et nad tunneksid end oma kodus tõeliselt mõnusalt.

Mõnusa une heaks

Sõõginõud

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!