Tasuta tarne pakiautomaati alates 59€.

Kingitused meestele

Isadepäev ja meestepäev on peagi lähenemas ning see on suurepärane võimalus väljendada oma armastust ja tänulikkust erilistele meestele sinu elus. Mida võiksid kinkida, et näidata oma hoolivust? Oleme välja valinud kogu e-poest kõige paremad tooted, mis sobivad suurepäraselt kingitusteks nendel tähtsatel päevadel. Meie valikust leiad kindlasti midagi, mis teeb mehele rõõmu! 

Meeldetuletus! 🙂

19. november – meestepäev

Mõtle kingitust valides selle praktilisele väärtusele.

Kas kingitusel on praktiline otstarve igapäevaelus? Kas see aitab inimesel lihtsustada konkreetseid ülesandeid või pakub rõõmu tema huvidega seotud tegevustes? Näiteks veekindlad puutetundlikud kindad, millel on sooja fliisist vooder, on suurepärane näide. Nende puutetundlikud sõrmeotstega kindad võimaldavad nutitelefoni kasutada ilma, et peaks kinnast eemaldama – igati praktiline ja mugav kingitus. 

Riided ja aksessuaarid

Tee- ja kohvigrumaanidele

Autoomanikule

Hoia mehe tervist! 

Tervisetooted on suurepärane viis näidata hoolivust heaolu vastu ning samas inspireerida tervislikumaid eluviise. Ostupesa kingivalikus on mäluvahust terapeutiline geelpadi, mis aitab hoida õiget rühti ja ennetada ning leevendada seljavalusid. Istumine pole kunagi nii mugav olnud!

Tervisetooted

Muud tooted

Ära pelga küsida abi!

Kui oled tõesti hädas sobiva kingituse leidmisega, võid küsida kingisaaja sõpradelt või pereliikmetelt nõu, et teada saada, mis on just sellele kingisaajale sobivaim kink. Samuti oleme Ostupesa meeskonnaga valmis aitama. Olgu kingitus suur või väike, oluline on see, et see tuleks südamest!

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!