Tasuta tarne pakiautomaati alates 59€.

Kingitused vanavanematele

Tänapäeva kiire tempo ja tehnoloogia arenguga on lihtne unustada, kui oluline on hoida sidet oma juurtega ning väärtustada kalleid inimesi. Vanavanemate lugudest saame meelde tuletada vanu aegu, traditsioone ning jagada seda rikkust ka järgmiste põlvedega. Kutsume Sind avastama kingiideid, mis on mõeldud vanavanematele, et tuua nende nägudele naeratus sel pühade ajal.

Leiad nii traditsioonilisi kingitusi kui ka uusi üllatusi, mis teevad kindlasti nende jõulud eriliseks.

Kingitus vanaemale:

1. Mõtle tema hobidele ja huvidele

Alusta mõtlemist sellest, millised on sinu vanaema lemmiktegevused. Kas ta armastab aega veeta roheluse keskel või on naudib käsitöö tegemist? Ehk on ta tõeline kokkaja või naudib ta lihtsalt head raamatut diivanil lesides?

Kui vanaema armastab loodust, võib kaaluda mõnda  aiandusteemalist kingitust. 6-korruseline riiul taimedele – sellega saab taimede eest mugavalt hoolitseda ühes kohas, kiirelt ja lihtsalt.

2. Isikupärane puudutus

Mõtle, kuidas saaksid kingituse teha isikupäraseks. Kas see võiks olla midagi, mis seostub teie ühise ajalooga või mõni meeldejääv hetk? Soovitame kingitusele lisada armsa pühendusega kaardi või ühiselt koosveedetud ajast pildi.

3. Mugavus ja heaolu

Vanaemad hindavad mugavust ja heaolu. Kaalu kingitust, mis muudaks tema igapäeva elu lihtsamaks ja mugavamaks. Näiteks kokkamistarvikud või hoopis riiul, kuhu mugavalt asjad mahutada.

Vanaemale

Kingitus vanaisale:

1. Mugavus esikohal

Vanaisad armastavad sageli mugavust. Kaalu kingitust, mis muudaks tema igapäeva elu lihtsamaks ja nauditavamaks. Näiteks Ostupesas on võimekas 5-ühes juukselõikusmasin, mis teeb soengu kohendamise imelihtsaks! Lisaks aitab masin vabaneda ka üleliigsetest kõrva- ja ninakarvadest. Samuti sobib see suurepäraselt ka vuntside, habeme ja kehakarvade korrastamiseks. 

2. Hobi toetamine

Arvesta vanaisa hobide ja huvidega. Kas tal on mõni eriline huvi või kirev hobi? Autod? Ostupesas on kütusenäidikuga tass, mis reageerib kuumusele – iga autosõbra unistus. Tee vanaisale jõuludeks kingitus, mis toetaks tema armastust hobide vastu.

3. Aeg koos perega

Kõige väärtuslikum kingitus on aeg, mida veedad koos vanaisaga. Lisa kingile juurde väike kaart, kus annad teada, et lähete peagi koos väljasõidule, õhtusöögile või tegema mõnda tema lemmiktegevust. 

Olge hoitud ja nautige koos veedetud jõuluaega täis armastust ja rõõmu! – Soovib Ostupesa 🎄❤️

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!