Tasuta tarne pakiautomaati alates 59€.

Jõulud on vahva ja imesid täis aeg, eks ole! Aga kõigile lähedastele korraga jõulukingituste hankimine võib olla päris keeruline. Mida küll kinkida jõuludeks? Ära muretse, Ostupesa on siin, et Sind aidata! Oleme välja toonud ägedad kingiideed, et jõuluostlemine oleks mõnus ja lihtne, nagu pühapäevahommikul tassi kohvi joomine.

Sul on võimalus valida meelepärased jõulukingitused, mis toovad naeratuse kingisaaja näole. Need on asjad, mis loovad ilusad hetked ja mälestused. Oleme pööranud tähelepanu ka sellele, et kingitused oleksid praktilised ning päriselt kasutust leiaksid. Loodame, et leiad siit inspiratsiooni ning Sinu pühad saavad olema täis armastust ja rõõmu!

päeva on jäänud jõuludeni. Kui veel jõulutunnet sees ei ole, vaata videot! 👇

Nipp Ostupesalt: Kui šoppad arvutis, siis jäta jõulumuusika käima ning võta uues aknas lahti Ostupesa e-pood. Nii läheb jõulukingituste ostmine veelgi mõnusamalt ja stressivabalt. 

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!