Tasuta tarne pakiautomaati alates 59€.


Tere tulemast Ostupesasse!

 

Meil on siiralt hea meel, et oled siin meiega!

 

Ostupesa, nagu nimigi ütleb, on turvaline pesalaadne koht, kust igaüks leiab endale kõik vajaliku. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekesist tootevalikut ja parimat hinda neile, kes väärtustavad mugavust, turvalist ostlemist ja võimalust soetada vajaminev ühest kohast. 

 

Teame Ostupesas väga hästi, kui kiire on inimeste elutempo ja kui keeruline võib olla leida tarvilikke tooteid ühest kohast, ilma poest poodi sõitmata või kulutamata tunde erinevates veebikauplustes otsides. Seetõttu pakumegi Ostupesas suurt valikut tooteid juba armastatud ja tuttavatelt brändidelt kui ka põnevaid avastusi, mida Eesti kaubandusest ei leia. Mis veel kõige parem – enamasti soodsama hinnaga!

 

Meie e-poest leiab pidevalt sooduspakkumisi ja selleks, et parimatest hinnaüllatustest mitte ilma jääda, tasub kaubavalikul igapäevaselt silma peal hoida. 

 

Ostupesa, endise nimega HT Trade, on 2013. aastal loodud ettevõte, millel on tänaseks enam kui 30 000 klienti. Kaupluse tootevalik on piisavalt lai, et katta kõigi pereliikmete vajadusi, kuid ka piisavalt spetsiifiline, et täita meie klientide erisoove. Veebpoest leiab alati meeldivaid üllatusi, kingiideid ja mitmesuguseid hea tuju tooteid, mida enda premeerimiseks ostukorvi pista.

 

Oleme väga uhked, et Ostupesa leidis endale nime meie armsate klientide abiga, kes aitasid selle välja valida. Hindame väga oma külastajate arvamust ja oleme neile tänulikud usalduse eest. 

 

Ettevõttes töötab üle kümne inimese, kellest suur osa toimetab kodukontoris. Meie kollektiivi kuuluvad noored ja teotahtelised inimesed – paljud neist emad ja koduperenaised. Aeg on üks suurimaid väärtusi ja seetõttu ei tööta me klassikalise kaheksast viieni mudeli alusel vaid hindame kõrgelt paindlikkust ja võimaldame enamusel ise oma töö- ja eraelu korraldada. 

 

Ka sinu aeg on meile väga oluline! Loodame sind rõõmustada kõige vajaminevaga ühest mõnusast pesast – Ostupesast.

 

 

Ostupesa looja 

 

Heliina Teder

 

 

Ostupesa – parimad pakkumised kogu Sinu perele!

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!