TASUTA tarne pakiautomaati alates 59€.

OSTUPESA OÜ TAGANEMISTINGIMUSED

Kehtivad alates 01.11.2022

  1. Üldsätted

1.1 Käesolevad taganemistingimused moodustavad Ostupesa OÜ Üldtingimuste lahutamatu osa.

1.2 Suure algustähega mõistetel, mida ei ole käesolevates taganemistingimustes defineeritud, on Ostupesa OÜ Üldtingimustes defineeritud tähendus.

  1. Taganemistingimused

2.1. Eraisikust Kliendil on õigus Veebipoes sõlmitud Müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, edastades Ostupesale e-posti aadressile klienditugi@ostupesa.ee viidatud tähtaja jooksul avalduse, mille vorm on kättesaadav siit.

2.2. Eraisikust Kliendil puudub 2.1 nimetatud taganemisõigus alljärgneval juhul:

  2.2.1. Müügilepingu esemeks olev Kaup on valmistatud arvestades Kliendi isiklikke vajadusi;

  2.2.2. Müügilepingu esemeks olev Kaup on valmistatud Kliendi esitatud tingimuste kohaselt;

  2.2.3. Müügilepingu esemeks olev Kaup on kiiresti riknev või vananev;

  2.2.4. Müügilepingu esemeks olev Kaup on üle antud suletud pakendis, see on pärast kohaletoimetamist avatud ning ei ole seetõttu kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel.

  2.2.5. Müügilepingu esemeks olev Kaup on oma olemuse tõttu segatud või ühendatud muu asjaga selliselt, et neid ei saa enam teineteisest eraldada.

  2.2.6. Kaup, milleks on audio- ja videosalvestised või arvutitarkvara on üle antud suletud ümbrises, ning Klient on pärast kohaletoimetamist ümbrise avanud.

2.3. Juhul kui Müügilepingu esemeks olevad kaubad tarnitakse Kliendile erinevatel aegadel, algab punktis 2.1 nimetatud taganemisõigus viimase kauba kättesaamise hetkel.

2.4. Juhul kui Klient kasutab punktis 2.1 nimetatud taganemisõigust, kohustub Klient hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest alates saatma vastava Müügilepingu esemeks oleva(d) kauba(d) (või üle andma) Ostupesale.

2.5. Ostupesa klienditugi võtab taganemiseavalduse esitanud Kliendiga esimesel võimalusel ühendust. Taganemisavalduse aktsepteerimisel määrab klienditugi aadressi, kuhu kaup tagastada tuleb. 

2.6. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

2.7. Ostupesa aktsepteerib üksnes tagastusi, mille osas Klient on edastanud tähtaegselt taganemisavalduse ja mille esemeks olev kaup on saadetud tähtaegselt Ostupesa klienditoe poolt määratud aadressile. Ostupesa ei aktsepteeri muuhulgas tagastusi, mis on saadetud Kliendi poolt:

  2.7.1. omaalgatuslikult enne, kui Ostupesa on taganemisavalduse aktsepteerinud;

  2.7.2. valele aadressile. Kauba tagastamisel valele aadressile kohustub Klient tagama, et kaup suunatakse tähtaegselt õigele aadressile, sh kohustub Klient katma kõik kauba suunamisega kaasnevad kulud.

2.8. Kauba Ostupesale tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup on vale või defektne.

2.9. Juhul kui Klient kasutab punktis 2.1 nimetatud taganemisõigust, tagastab Ostupesa Kliendile vastava Müügilepingu esemeks oleva kauba eest tasutud tasud.

2.10.  Juhul kui Klient kasutab 2.1 nimetatud taganemisõigust ja Müügilepingu esemeks oleva kauba väärtus on vähenenud tulenevalt asjaolust, et Klient on kasutanud kaupa muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustest ja toimimistes veendumiseks, on Ostupesal õigus ühepoolselt alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Ostupesa teavitab Klienti kauba väärtuse vähenemisest ja summast, mille võrra tagastatavat tasu vähendatakse.

  1. Kontaktandmed

3.1. Juriidiline isik: Ostupesa OÜ

3.2. Registrikood: 12477249;

3.3. KMKR: EE101800222;

3.4. Telefon: +372 5645 0118;

3.5. E-post: klienditugi@ostupesa.ee 

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!