TASUTA tarne pakiautomaati alates 59€.

Nanotehnoloogial põhinev puhastusvahendite komplekt 3 x 1L, Nanomax (grill, vannituba, klaas)

Tootekood: YM-160722-01

Kõrgtehnoloogiline ja efektiivne nano puhastusvahendite komplekt Nanomax aitab korra majja lüüa vannitoas, puhastada tõhusalt kõiki klaaspindasid ning saada jagu ahjudes, pliitides ja kaminates valitsevast mustusest.

Kuumakse al. 6.27  / 6 kuud
36.90 
TASUTA tarne pakiautomaati alates 59€
Shipping parcel machine
Pakiautomaat alates 2.80 € - tarne 1-3 tööpäeva
Shipping courier
Kuller alates 5.99 € - tarne 1-2 tööpäeva
Tootekirjeldus
Tarneviisid
Tootekirjeldus

Nano puhastusvahendid, Nanomax

Nanomax 3-ühes puhastusvahendite komplekt teeb igapäevased puhastustoimingu imelihtsaks ja tõhusaks. Lisaks on toodete puhul on arvestatud keskkonnaohutusega. Tooted ei sisalda fosforühendeid, piiratud on allergeenide sisaldust ning läbi tehnoloogiliste lahenduste on saavutatud kõrge biolagunevuse aste.

Komplekt sisaldab:

 • Puhastusvahend vannitoa ja tualettruumi jaoks, 1L
 • Puhastusvahend ahjudele, pliitidele, kaminatele, 1L
 • Puhastusvahend klaasile, roostevaba terasele, 1L

TOOTE OMADUSED:

Nanomax vannituba ja tualettruum, 1 L

 • Professionaalne vahend igapäevase puhtuse tagamiseks tualettruumides ja vannitubades
 • Sisaldab aktiivseid hõbedaosakesi
 • Ei jäta plekke ja annab puhastatud pindadele mõnusa läike
 • Tänu pindaktiivsetele ainetele tungib kiiresti raskesti ligipääsevatesse kohtadesse
 • Eemaldab suurepäraselt seebi-, vedeliku- ja katlakivijäägid
 • Asendamatu abimees antibakteriaalses kaitses
 • Mõeldud dušikabiinide, keraamiliste plaatide, vuukide, pissuaaride, dušialuste, kraanikausside, plaatide jms puhastamiseks

KASUTAMINE: Kanda preparaat puhastatavale pinnale, oodata 1-3 minutit, seejärel puhastada ja loputada hoolikalt veega. Igapäevasel pindade hooldamisel võib lahjendada vahekorras: üks osa preparaati, kahe osa vee kohta. Enne kasutamist loksutada hoolikalt.  

KOOSTIS: Anioonsed pindaktiivsed ained (alla 5%). Lõhna koostis: limoneen. Sisaldab nano-hõbedat.

HOIATUS! Toode ärritab silmi ja nahka. Silma või nahale sattumisel loputage koheselt rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Kasutamisel kanda sobivaid kaitsekindaid ja kaitseprille või näokaitset. Õnnetusjuhtumi või halva enesetunde korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja võimalusel näidata toote etiketti. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja pudel lukustatuna. Tootja ja müüja ei vastuta preparaadi mittesihipärase kasutamise ega kahjustuste eest.  

Nanomax ahjud, pliidid, kaminad, grillid, 1 L

 • Lahustab tõhusalt rasva
 • Eemaldab toidujäägid ja mustuse
 • Mõeldud ahjude, grillide, kaminate, pliidikubude jms puhastamiseks

KASUTAMINE: Kanda väike kogus preparaati jahtunud või külmale pinnale, hõõruda laiali ja lasta 3-5 minutit mõjuda. Seejärel puhastada ja loputada veega. Enne kasutamist loksutada korralikult. Mitte kasutada alumiinium-, vask-, värvitud ja lakitud pindadel. NB! Soovitatav on esimene katse teha puhastatava pinna raskesti nähtavas kohas.

KOOSTIS: Mitteioonsed pindaktiivsed ained (alla 5%), fosfonaadid (alla 5%) Sisaldab naatriumhüdroksiidi ja kaaliumhüdroksiidi.  

HOIATUS!  Võib põhjustada raskeid nahapõletusi ja silmakahjustusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja pudel lukustatuna. Toodet ei tohi sisse hingata. Kasutamisel kanda kaitsekindaid, kaitseprille või näokaitset. Halva enesetunde korral pöörduda viivitamatult arsti poole, võimalusel näidata pakendit või etiketti. Tootja ja müüja ei vastuta preparaadi mittesihipärase kasutamise ega kahjustuste eest.

Nanomax klaas, email, roostevaba teras, 1 L

 • Antistaatiline koostis, mis ei tõmba ligi tolmu ning karvu ja kaitseb kiire määrdumise vastu
 • Sisaldab aktiivseid hõbedaosakesi
 • Eemaldab tõhusalt rasva ja mustuse
 • Ei jäta triipe ja plekke
 • Antibakteriaalne koostis
 • Mõeldud klaas-, email- ja roostevabast terasest pindadele

KASUTAMINE: Pihustada väike kogus vedelikku puhastatavale pinnale ja poleerida seejärel kuiva lapiga. Pinnad ei vaja eelpesu. Enne kasutamist loksutada korralikult.  

KOOSTIS: Anioonsed pindaktiivsed ained – alla 5%, EDTA ja selle soolad (alla 5%). Lõhn: Linalool, limonene. Sisaldab nanohõbedat  

HOIATUS! Allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole, võimalusel näidata pakendit või etiketti. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja pudel lukustatuna. Tootja ja müüja ei vastuta preparaadi mittesihipärase kasutamise ega kahjustuste eest.

Bränd Nanomax
Tarneviisid
Shipping parcel machine
Pakiautomaat alates 2.80 € - tarne 1-3 tööpäeva

Telli tooted mugavalt enda kodule kõige lähemal olevasse DPD, Omniva või Smartpost pakiautomaati. Lähimad automaadid leiad hõlpsasti, kui trükid ostukorvis väljale "Leia lähim pakiautomaat" enda küla, tänava või alevi.

Shipping courier
Kuller alates 5.99 € - tarne 1-2 tööpäeva

Telli tooted mugavalt oma ukselävele. Kulleriga kauba tellimiseks tee ostukorvis linnuke "kuller" ette ning sisesta oma sihtkoha aadress.

Liitu Ostupesa uudiskirjaga ja ole alati esimene, kes meie põnevaimatest pakkumistest osa saab. Lisaks kingime Sulle 5€ ostukrediiti koheseks kasutamiseks!